Notice: Undefined offset: 51 in /home/shiaac/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/shiaac/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 608

Notice: Undefined offset: 51 in /home/shiaac/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

Notice: Trying to get property 'rules' of non-object in /home/shiaac/public_html/libraries/src/Access/Access.php on line 613

گزارشی از آغاز سال تحصیلی 99-98

شروع نیمسال اول سطح سه و چهار مرکز تخصصی شیعه شناسی از تاریخ 23/6/98 آغاز ، پایان آن 15/10/98 می باشد.

امتحانات نیم سال اول از تاریخ 5/11/98 از طرف آموزش اعلام شده و تا دو هفته ادامه می یابد. در سطح سه ورودی های  دهم ، یازدهم و دوازدهم و در سطح چهار  ورودی های  سوم و چهارم و پنجم مشغول به تحصیل می باشند. قابل ذکر است که شیعه پژوهان در دوره سطح سه علاوه بر اساتید دعوتی از وجود اساتید شیعه پژوه شاخص و ممتاز با ارائه درسنامه بهره مند می شوند و این طرح از خروجی های خوب و موفق مرکز محسوب شده است که به هدف استاد پروری ، غنی سازی منابع درسی تدریس به صورت کلاسیک همراه با پاورپونت و عملیاتی نمودن وعده های آموزشی اجرا می شود.

توصیه ها:

1-  با توجه به تعطیلات زیاد در این نیمسال درخواست می گردد با هماهنگی های لازم در اولین فرصت مناسب کلاس های جبرانی برگزار گردد.
2-  شیعه پژوهان می توانند پس از فراغت از گذراندن واحدهای دو نیمسال جهت اخذ موضوع پایان نامه و رفع موانع ( عدم تکمیل پایه 10 ، عدم تلبس ، عدم حداقل یک  مصاحبه درس خارج) اقدامات لازم را انجام دهند  تا بتوانند هم زمان  با اتمام واحدها گواهی سطح سه و چهار خود را دریافت نمایند.
3-  شیعه پژوهان از اوقات فراغت استفاده نموده و با مطالعه منابع معرفی شده از طرف اساتید زمینه تخصص و تدریس خود در مراکز و دیگر مرکز را فراهم نمایند.
4-  شیعه پژوهان می وانند جهت اقدام برای تدریس و دریافت شرائط به آموزش مراجعه نموده و مشاوره دریافت نمایند.
5-  شیعه پژوهان سطح سه در صورت حداقل، تحویل رساله علمی سطح سه می¬توانند برای تحصیل سطح چهار اقدام نموده و با برخورداری از امتیاز سطح سه و کسب دیگر امتیازات لازم به سطح چهار راه یابند.
6-  در همین نیم سال ثبت نام و پذیرش ورودی های هشتم کوتاه مدت به زودی آغاز و اجرا می گردد.